Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütme Kremi

en iyi penis büyütücü

Penis Büyütücü Krem Nasıl Kullanılır

PeniXL büyütücü kremin 1 kutusu 125 ML olup, 60 kullanımlıktır. Günde 2 sefer kullanımda 1 aylık süreç içerisinde yeterli gelmektedir. Ürünümüzden tam olarak etki görülebilmesi için 3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Kalıcı ve en iyi etkiler 3 aylık kullanım sonucunda görülmektedir. 3 aylık kullanım için 3 kutu PeniXL yeterli gelmektedir.

Penis büyütücü kullanımını detaylı olarak anlatmadan önce aklınıza takılan konuları bize danışa bilmeniz açısından 0531 779 72 04 numaralı telefon hattımızı sizlerle paylaşalım.

Büyütücü Kullanımı

Penis büyütücü kremi kullanmadan önce daha iyi etki görebilmeniz açısından penisi ıslak mendil ile temizleyerek gözeneklerin açılmasını sağlayın. PeniXL, pompalı bir kutuya sahiptir. Pompasına 1 defa basarak elimize çıkan kremi tamamen penisin sap kısmına masaj yaparak yedirmeliyiz. Masaj ortalama 1-2 dakika sürdüğünde krem tamamen emilmiş olacaktır. Büyütücü krem kullanıldıktan sonra en az 1 saat boyunca yıkamanız tavsiye edilmemektedir. Bu süre geçtikten sonra hijyen açısından penisi yıkayabilirsiniz. Krem kutusu içerisinde bulunan özel üretim kullanım pompası kullanılacak olan miktarı kendisi ayarlamaktadır. Pompasına bir defa basılmalı ve çıkan miktarın kullanılması yeterli olmaktadır.

Elimize krem sürdüğümüz zaman nasıl ki yedirilinceye kadar elimizi ovalıyor ve krem bitince bırakıyorsak, penise de aynı şekilde masaj yaparak yedirilmesi uygundur.

Belirttiğimiz işlem günde 2 sefer sabah ve akşam olarak uygulanarak 3 ay boyunca devam edilir.

Ürünümüzden bahsedilen performansı yakalayabilmek açısından kullanım talimatlarına belirtilen süreç içerisinde uyulması ve özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir.

Ürünlerimizin yanında hediye olarak gönderilmekte olan penis pompasının kullanım talimatları ürün içerisinde yer alan kullanım kitapçığında detaylı olarak bulunmaktadır.

Yan Etki ve Uyarılar

PeniXL kremin bilinen bir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır. Cildi hassa bazı müşterilerimizde nadir de olsa büyüme başlangıcında hafif kaşıntılar meydana gelebilmektedir. Bu durum maksimum 1 hafta boyunca seyir edip daha sonra kesilmektedir. Harici bir beklenmeyen yan etki gözlemlendiğinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız tavsiye olunmaktadır.

Ürün yetişkinler için üretilmiş olup, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Yenmez ve göz temasından kaçınılmalıdır. Direkt olarak güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır ve oda sıcaklığında veya buzdolabında saklanabilmektedir.

Penis büyütücü krem kullanımı ile ilgili olarak sayfamızda detaylı bilgiler yer almaktadır. Sayfa içerisinde bulunmayan veya aklınıza takılan harici konular varsa sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek bölümünden veya telefon numaralarımızdan cinsel sağlık danışma ve sipariş hattımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment
  1. Merhaba sipariş verdim elime hızlı bir şekilde ulaştı fakat paket içerisinden kullanım kılavuzu çıkmadı kargo poşetinin dışındaki cep kısmında baktım fakat yok yardımcı ola bilir misiniz teşekkür ederim

    1. Merhabalar efendim. Rica etsem canlı destek veya telefon operatörlerimiz ile hemen iletişime geçebilir misiniz ? Kullanım talimatı nadiren de olsa kargoda düşebiliyor. Hemen ücretsiz olarak yenisini adresinize gönderim yapalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Büyütücü Ürünler © 2017 Frontier Theme